Αρχική » Ανακοινώσεις και Προκηρύξεις » Προβολή νέων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥ 2020-2021

Ενημερώνουμε τους φοιτητές που πέτυχαν την εισαγωγή τους στο Τμήμα ΕΜΜΕ ότι θα πρέπει για να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους να στείλουν από 2-10-2020 έως 9-10-2020 ηλεκτρονικά στο secr@media.uoa.gr (με θέμα "εγγραφή πρωτοετών") ή με ταχυδρομείο ή δια ζώσης (Σοφοκλέους 1, 1ος όροφος, 110 γραφείο και ώρες 10:00 με 13:00) τα παρακάτω δικαιολογητικά:

• Ευκρινές αντίγραφο της αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου.
  • Εκτυπωμένη αίτηση εγγραφής από την ηλεκτρονική εφαρμογή του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.
  • Πιστοποιητικό γέννησης ή βεβαίωση εγγραφής σε δημοτολόγιο δήμου των Ν. Ξάνθης, Ροδόπης, Έβρου ή μετεγγραφής σε άλλο δήμο (μόνο για τις περιπτώσεις Ελλήνων της Μουσουλμανικής μειονότητας).
  • Ενημερώνουμε τους φοιτητές ότι θα τους σταλεί SMS στο κινητό τους με τον αριθμό μητρώου του τμήματος και μετά θα ακολουθήσουν τις παρακάτω οδηγίες:

ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ